Loading

مشاوره گنج پنهان

مشاوره گنج پنهان

مشاوره گنج پنهان

خانواده منبع و منشا همه خوبیها و بدیها در جامعه است. برای اصلاح جامعه باید در مرحله اول خانواده اصلاح شود. جامعه ای که به عزیزترین کسانشان یعنی اعضای خانواده محبت و وفاداری داشته باشند، قطعا در محیط کار هم وفای به عهد و امانتداری را فراموش نخواهند کرد.

اخلاق از دل خانواده آغاز میشود و همه‌گیر خواهد شد و منجر به اصلاح جامعه خواهد شد. جامعه‌ای که متعهد به خانه و خانواده نباشند، جامعه ای لاابالی و بی قید خواهند شد. در مقابل هر کشوری که در آن بنیان خانواده مستحکم باشد، بسیاری از مشکلات آن کشور، بخصوص مشکلات اخلاقی و معنوی آن به برکت خانواده سالم و مستحکم برطرف می شود یا اصلا بوجود نمی‌آید.

موسسه مشاوره گنج پنهان ، با استفاده از بهترین متخصصان علوم دینی و علم روانشناسی اقدام به طراحی مدل تربیتی و درسنامه‌هایی مدون و موثر در این راه کرده است. تجربه ما نشان داده است که این مدل، مخاطبین را به صورت کاملا عمیق با خود همراه میکند، آنها را عمیقا به فکر فرو میبرد و افرادی که تحت این سیستم زندگی خود را بهبود میبخشند ، گرایش خوبی به تعالیم اسلام نیز پیدا میکنند.

تجربه مشاوره خصوصی این مدل بالای ۹۰ درصد موفقیت آمیز بوده است و کارگاه های مهارت افزایی ما طبق آمار بیش از ۸۰ درصد تغییر مثبت در نگرش مخاطبین ایجاد کرده است.

ویژگی‌های مرکز گنج پنهان

تجربه موفق و کم نظیر در عرصه مشاوره خصوصی

طراحی درسنامه های فرزندپروری ویژه مدارس

پشتیبانی کاربران با استفاده از اپلیکیشن

استفاده از ابزارهای آموزشی متفاوت

برگزاری کارگاه های بسیار جذاب، موثر و کاربردی

عناوین کارگاه‌ها

مشاوره گنج پنهان

اگر در جامعه‌ای خانواده مستحکم شد و زن و شوهر حقوق یکدیگر را رعایت کردند، با هم اخلاق خوش داشته باشند، سازگاری نمودند و با همکاری هم مشکلات را بر طرف نموده و فرزندان را تربیت کردند، به صلاح خواهد رسید و نجات پیدا خواهد کرد.

معماری فرزندان

معماری فرزندان

چگونه با نگاه خوب میتوان اطرافیان، فرزندان و به ویژه همسرمان را در مسیر های زیبا و دلخواه خودشان هدایت کرد.

مهارت گفتگو

مهارت گفتگو

آموزش مهارت های ساده و کوتاه گفتگو و تعامل در خانواده که همین امر مقدمه ای برای حل بسیاری از مشکلات فضای خانه خواهد شد.

مهارت حل مسئله

مهارت حل مسئله

چگونه در محیط خانواده یا در هر محیط اجتماعی دیگر یک مسئله را طرح کنیم و چگونه آن مسئله را با رضایت همه ی افراد خانه یا جامعه حل کنیم.

خاطره سازی

خاطره‌سازی

چگونه از روزمرگی ها و روال های کند و کسل کننده ی خانواده جدا شویم و در دل خانواده محیطی با نشاط ،جذاب و دلپذیر داشته باشیم.

هوش عاطفی

هوش عاطفی

چگونه از اکسیر نجات بخش محبت استفاده کنیم؟ خواهیم آموخت چگونه با روشهای جذاب و موثر در محیط خانواده آن را نشر دهیم.

تربیت مربی

تربیت مربی

دانش پژوهانی که برای دوره ی تربیت مربی انتخاب شوند و آن دوره ها را با موفقیت سپری کنند به عنوان سفیران هم سفره انتخاب می شوند.

خانواده
کارگاههای تخصصی

مزیت‌های شرکت در طرح جامع خانواده

ارائه ایده‌های نو

بهره‌گیری از بسترها و روشهای روز در آموزش و ارتباط با مخاطبین، یکی دیگر از نقاط قوت ماست. استفاده از اپلیکیشن موبایلی و تحت وب، امکان ارتباط، همراهی و آموزش مخاطبینی با هزاران کیلومتر فاصله را فراهم کرده است.

تالیف ۶ عنوان کتابچه

در راستای تقویت دانش زندگی و سبک زندگی، مرکز مشاوره گنج پنهان اقدام به چاپ و نشر کتابچه‌هایی در این زمینه نمود. ویژگی بارز این کتابچه ها مصداقی و کاربردی بودن آن است و تا حد ممکن سعی شده از کلی گویی پرهیز شود.

آموزش تخصصی سفیران

با همراهی ما در این آموزش ها و به کارگیری درست آموزه ها در زندگی خود، هم زندگی را برای خود شیرین تر میکنید و هم در صورت قبولی در آزمون ها به جمع همکاران ما می پیوندید.

آموزش مهارتهای کاربردی

بعد از یادگرفتن مهارت ها، با مصداق های رفتاری ای آشنا می شوید که هر کدامشان می توانند در زندگی تغییر محسوسی ایجاد کنند.

هزینه کمتر

با کمترین هزینه، بالاترین رفاه و خوشی را به خود و خانواده خود می‌توانید هدیه دهید.

کارگاههای تخصصی توانمندساز

از مناسب ترین روشهای آموزشی که جوابگوی تغییرات سریع سبک زندگی با توسعه روز افزون تکنولوژی باشد «دوره های آموزشی تخصصی کوتاه مدت» است. محتوای برنامه های آموزشی، بهبود وضعیت در خانواده را، تضمین مینماید.