Loading

سای بوم

سای‌بوم

گروه سای بوم معید

مجموعه آموزشی پژوهشی سای بوم در تیر ماه ۹۵ به طور رسمی فعالیت‌های خود را در راستای اعتلای جنبش ساخت در کشورمان ایران آغاز کرده است. سای‌بوم محلی برای سازندگان و افراد علاقه مند به ساخت در حیطه‌های مختلف مهندسی و هنری می‌باشد. این مجموعه متشکل از تعدادی از فارغ التحصیلان و دانشجویان در رشته‌های مهندسی برق، مکانیک، متالورژی از چند دانشگاه برتر ایران از جمله علم و صنعت، شریف، تهران و خواجه نصیر است. همچنین دارای ارتباط با متخصصین تعلیم و تربیت می‌باشد که تاکنون توانسته است با ساخت پروژه های مختلف مهندسی برای صنعت کشور و تشکیل تیم‌ها و کسب مقام در مسابقات مختلف کشوری و بین المللی، توانایی های خود را به اثبات برساند.

ویژگی‌های گروه سای بوم

برگزاری دوره‌های تخصصی ساخت‌محور

برگزاری دوره‌های پرورش خلاقیت

تجربه کار صنعتی هایتک

توان علمی و آکادمیک بالا

از ویژگی های بارز این مجموعه، توان علمی و آکادمیک بالا، در عین تجربه کار صنعتی هایتک می باشد. همین موضوع باعث شده است که سای بوم بتواند علاوه بر گرفتن پروژه‌ها و خدمات صنعتی و ایده پردازی برای رفع مشکلات صنایع مختلف، با برگزاری دوره‌های آموزشی پروژه‌محور در زمینه های مشترک مهندسی و همچنین دوره‌های پرورش خلاقیت به دانش آموزان و دانشجویان یاد بدهد که خلاقانه تفکر نموده و خودشان ایده‌ها و پروژه‌های خود را بسازند و آینده خود را به درستی انتخاب بنمایند و از این طریق فرهنگ ساخت را نیز در کشور ارتقا دهد.

 این امر از طریق برگزاری دوره‌های مختلف آموزشیِ ساختی، قرارگیری دانش‌آموزان در کنار نخبگان پژوهشی جهت تشویق و الگو گرفتن و برگزاری همایش‌ها و کارسوق‌های مختلف در حال انجام می‌باشد.

هدف ما پرورش دانش پژوهان خلاق و کارآفرینی می‌باشد که با هدایت آن‌ها جهت تشکیل گروه‌های علمیِ مختلف، بتوانیم نقش مؤثری جهت موفقیت این دانش‌پژوهان در اعتلای صنعت کشورمان ایران داشته باشیم.