Loading

درباره ما

درباره گروه علمی پژوهشی معید

درباره ما

.

معید متشکل از فارغ‌التحصیلان نخبه و دغدغه‌مند در حوزه تعلیم و تربیت می‌باشد که به دنبال تحقق تحول واقعی در نظام آموزش و پرورش کشور است. معید به دنبال شناسایی و یکپارچه‌سازی تیم‌های خلاق و توانمند در حوزه دانش‌آموزی و رشد و شکوفایی هر چه بهتر دانش‌آموزان ایران اسلامی می‌باشد.

این گروه فعالیت خود را از سال ۹۶ بصورت جدی در بستر دانشگاه علم و صنعت ایران آغاز کرد. از این رو با ایجاد ارتباط موثر با شبکه دانش‌آموزی کشور اعم از مجموعه‌های حاکمیتی و مدارس و فعالین این حوزه سعی داشته تا گامی موثر در راستای اهداف ذکر شده بردارد.

گروه علمی پژوهشی معید در نظر دارد تا با فعالیت‌های گسترده خود نظام آموزش و پرورش را در جهت رسیدن به حیات طیبه و رشد و شکوفایی استعدادهای فطری و ارتقای کیفی در حوزه مهارتی و پژوهشی دانش‌آموزان همراهی کند.

توسعه فرهنگ تفکر، خلاقیت و نوآوری و بهره‌گیری از روشهای یاددهی و یادگیری متنوع در بین دانش‌آموزان،ایجاد زمینه برای رشد همه جانبه فرد و تربیت انسان سالم، کارآمد و مسئول برای ایفای نقش در زندگی فردی و اجتماعی از مهمترین اهداف ما به شمار می‌رود.

ما با بهره‌مندی از بهترین کارشناسان، به دانش‌آموزان این مرز و بوم خدمات بی‌نظیری را ارائه می‌دهیم. یک پلتفرم خلاقیت کامل برای دانش‌آموزان، یک برنامه جامع و مهارت برای اجرای آن.

به محض ورود به سایت معید با دنیایی از خدمات دانش‌آموزی روبرو می‌شوید! هر آنچه که نیاز دارید و به ذهن شما خطور می‌کند در اینجا پیدا خواهید کرد.

ما شما رو شگفت‌زده خواهیم کرد!

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *